Tenisová škola Karel Jandus
jandustenis
Článek nebyl dosud hodnocen
10.08.2004, 19:20:00
Trenéři

Máte zájem naučit se tenis nebo se v něm zdokonalit? Pak jste správně "nalistovali" právě tyto stránky. PROČ? Protože výuku tenisu provádí a zajišťuje jeden z nejzkušenějších trenérů s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi, jediný držitel licence PROFESSIONAL 1 největší světové trenérské organizace United States Professional Tennis Association (USPTA) působící aktivně v České republice. Karel Jandus je zakládajícím členem, bývalým dlouholetým předsedou a TRENÉREM 1 (ČATT) České asociace trenérů tenisu. Má také nejvyšší licenci TRENÉR 1. TŘÍDY Českého tenisového svazu získanou na Fakultě tělesné výchova a sportu UK.

Tenisová škola Karel Jandus působí v oblasti výuky tenisu již od roku 1991 a specializuje se na komplexní pojetí tenisu pro děti i dospělé. Cílem je poskytovat výuku tenisu na co nejvyšší profesionální úrovni a uplatňovat individuální přístup ke každému hráči.

Do tenisové školy, kterou založil v roce 1991 v Praze, přenesl Karel Jandus své více jak 25-tileté zkušenosti s výukou tenisu. Za svoje profesionální působení naučil tenis více jak 2500 hráčů, z nichž ti nejlepší, již od doby, kdy působil jako šéftrenér mládeže v 1. ligovém oddíle TJ Slavia Praha až po současnost, se pravidelně vysoko umisťují na mistrovstvích republiky jednotlivců nebo družstev, na celostátních žebříčcích i na světových žebříčcích ATP a WTA nebo úspěšně získávají tenisová stipendia na amerických univerzitách.

Karel Jandus se aktivně podílí na soustavném zvyšování trenérské úrovně v České republice. Účastní se přípravy programů Dětský tenis ČATT a Tenis pro všechny, ze zahraničních např. programů World Tennis Day nebo Tennis Around the World. Jako člen The International Tennis Hall of Fame přispívá k udržení vysokého kreditu tenisu u nás i ve světě.

jandustenis